12 gru 2014

# dekoracje # handmade

Spotkanie opłatkowe

      Nadchodzi, jest coraz bliżej - Boże Narodzenie. I choć jeszcze trochę dni  pozostało do tego pięknego czasu, to już, w grupie fantastycznych Pań, dane mi było dzielenie się opłatkiem. Panie są wspaniałe, pełne energii, życzliwości i talentu. Każda z nich potrafi wykonać ręcznie piękne przedmioty. Tworzą z pasją, radością i niesamowitą chęcią dzielenia się z innymi swoim doświadczeniem. Robią piękne serwety, ciepłe czapki, kominy, szaliki, wspaniałe torebki, śliczne ozdoby choinkowe z papieru oraz kordonka (i nie tylko), haftowane kartki świąteczne, cudeńka z wikliny papierowej  i ... długo by jeszcze wymieniać. Wkładają w tworzenie wiele serca. A to wszystko na warsztatach rękodzieła artystycznego, które mam przyjemność prowadzić.
Jedna z pań przyniosła, przechowywaną z pietyzmem, pamiątkę rodzinną - przepiękne rękawiczki wykonane szydełkiem.  
 
Każda z pań przygotowała na spotkanie opłatkowe niespodziankę. 

Były życzenia, ciepłe słowa, radość, dobra energia. 

Było dzielenie się tajnikami własnego rękodzieła.

Były pyszne potrawy przygotowane przez uczestniczki warsztatów.

Było cudnie. 

Zapachniało świętami :)4 komentarze:

  1. Trochę czasu byłam poza siecią i teraz nadrabiam zaległości i podziwiam nowe rękodzieła. U Ciebie tyle wspaniałości i bardzo świątecznie. Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za wizytę. Okres przedświąteczny trwa. Mam niewiele czasu na "blogowanie". Dziergam prezenty, ale nie nadążam z fotografowaniem i wstawianiem postów. Pozdrawiam cieplutko i serdecznie zapraszam ponownie :)

      Usuń