23 kwi 2016

Pomóżmy małemu chłopcu

Kochani, pomóżmy małemu chłopcu, pokażmy nasze dobre serce."Ratujemy chłopca z ciężką wadą serca! 
https://www.siepomaga.pl/emil
Z choroba serca nikomu nie jest do twarzy. Widać ją gołym okiem. Jest sina. Usta, policzki, paznokcie… noszą kolor zmierzchu. Mama Emila każdego dnia ma ochotę przemalować jego usta na „żywy kolor”. Ale wie, że tym nie przykryje jego choroby. Operacja zbliża się wielkimi krokami. Brakuje jeszcze połowy kwoty, by serce Emila otrzymało szansę.
Wykonując 3 kroki każdy z nas zawalczy o brakujące 3 miliony złotych! Nie patrz bezczynnie. Chodź z nami!

1. Zrób PIERWSZY krok - udostępnij post -> za 300 000 udostępnień wykonanych do 10 maja 2016, Emil otrzyma kolejne 100 000 złotych na leczenie. Bycie dobrym jest proste. W nas wszystkich tkwi siła!

2. Zostań ZUCHEM pomagania -> znajdź w sobie odwagę i przejrzyj się w tafli choroby. Pokaż Emilkowi swoje zdjęcie z jagodowymi ustami oznaczając je #kissoflove. Zamieść jagodowy całus dla Emila, pocałuj na jagodowo swojego chłopaka/ dziewczynę, odbij jagodowego całusa na szybie, kartce, dłoni - każdy całus życia dla Emila jest ważny.

3. Pokaż jak pomaga prawdziwy bohater! - dorzuć swój grosik do zbiórki Emila. Każdy człowiek, każdy gest ma ogromne znaczenie.
https://www.siepomaga.pl/emil " *


*Źródło: klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz