16 mar 2021

# inspiracje

Jak utrwalić fotografie?

Rozpoczynamy wiosenne porządki. Czasem decydujemy się nawet na generalny remont. Nowy wystrój wnętrz potrzebuje kreatywności. Dekorowania mieszkania to nie lada sztuka. Kolor ścian, odpowiednie meble, dywany, oświetlenie... Lista jest długa. Wystrój wnętrz dopełnią dodatki - firany, zasłony, ozdobne poduchy, narzuty, obrazy. 

No właśnie - obrazy. Warto wybrać takie na płótnie. Wybór motywu zależy od upodobań i miejsca, gdzie zostaną one wyeksponowane. Obrazy na płótnie są wytrzymałe. Wysokiej jakości płótno dobrze absorbuje atrament, co gwarantuje długie utrzymanie się kolorów. Dzięki tej technologii możemy mieć w mieszkaniu każdy wzór; to też idealne rozwiązanie dla utrwalenia unikalnych fotografii z naszych zasobów. 

Źródło zdjęcia - tutaj

Fotoobraz będzie wyjątkowym elementem wystroju mieszkania. Fotografie wydrukowane na płótnie będą stanowić niepowtarzalną pamiątką. Taką, jakiej nie znajdziemy w innych mieszkaniach. Fotoobraz idealnie nadaje się na prezent. Obdarowanym przyniesie z pewnością dużo radości.

Warto dodać, że fotoobraz o wiele lepiej prezentuje się na ścianie niż tradycyjnie wykonane zdjęcia oprawione w ramki za szybą. Od powierzchni zdjęcia nie będzie odbijać się światło i pod każdym kątem i z każdego miejsca fotografia będzie dobrze widoczna.

Źródło zdjęcia - tutaj


Zaletą fotoobrazu jest również to, że możemy sobie wymyślić dowolny jego rozmiar tak, by odbitka będzie pasowała do wybranego pomieszczenia.

Fotografie na płótnie są nietuzinkowym pomysłem na ładną dekorację w nowoczesnym stylu. Tak wykonana dekoracja będzie służyć długie lata. 

Źródło zdjęcia - tutaj

Źródło zdjęcia - tutaj

Pomysłem na oryginalny prezent będzie też sosnowe lub drewniane pudełko ozdobione na zamówienie. Można w nim gromadzić różne drobiazgi. Jest też alternatywą na przechowywanie zdjęć.

Inną propozycją na udekorowanie domu będą też kalendarze. Czyż nie wyglądają one uroczo jeśli znajdą się na nich zdjęcia naszych najbliższych.


Źródło zdjęcia - tutaj

Źródło zdjęcia - tutaj

Wybór zdjęć jest nieskończenie duży. Można je znaleźć w Internecie, można wykorzystać te, które znajdują się w domowych zasobach. Fotoobrazy będą świetną dekoracją nie tylko mieszkań prywatnych - salonów, kuchni, sypialni, pokojów dziecięcych. Ozdobią biura, szkolne korytarze, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, poczekalnie w przychodniach lekarskich... Można długo wymieniać. 

Gdzie szukać ofert na wykonanie takich oryginalnych dekoracji czy prezentów? Oto moja propozycja - fotoprint.pl.


Wiosna tuż, tuż.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz