18 mar 2021

# inspiracje

Nowa garderoba na wiosnę

Jan Brzechwa tak rozpoczął wiersz "Przyjście wiosny" - "Naplotkowała sosna, że już się zbliża wiosna." Ona już prawie jest. Za dwa dni powitamy tę oczekiwaną, tę wytęsknioną. Wokół nas wszystko pięknie się zazieleni, ciepłe deszcze zmyją pozimowy, szary pył. Będzie pięknie. Przyroda założy nowe szaty, zaszaleje feerią barw. Najpierw pojawi się dużo żółci, potem dołączą inne kolory. Nasze oczy cieszyć będą piękne kwiaty i delikatne motyle. Powiemy - dla takich widoków chce się żyć.

Źródło fotografii - tutaj


Jeśli przyroda przyodzieje się w nowe ubrania, to i my odświeżmy swoje szafy. Czeka nas generalne wiosenne sprzątanie włącznie z przeglądem szafy. Z niektórymi rzeczami czas się pożegnać i zasilić garderobę nowym fatałaszkami.

Co powinno wskoczyć do naszej szafy? Warto dobrze przemyśleć zakupy i nie robić ich kompulsywnie. Idealnym rozwiązaniem są odzieżowe sklepy internetowe. W domowym zaciszu i na spokojnie przejrzymy bogatą ofertę i wybierzemy najbardziej odpowiednie dla nas rzeczy. Wkładając je do wirtualnego koszyka będziemy mieć czas na przemyślenie i wybranie ubrań bazowych o klasycznych fasonach oraz dodatków świetnej jakości. Proponuję odwiedzenie sklepu https://royal-shop.pl/guessUbrania i dodatki, które tu można znaleźć, charakteryzuje wysoka jakość wykonania i bardzo dobre gatunkowo materiały. Do tego przystępna cena za markową odzież i galanterię. Ponadczasowe kroje trafią w gust wymagających klientów. Klasyka zawsze się obroni i przetrwa niejedną modową burzę. Warto więc, aby takie stroje zagościły w naszych szafach. Białe koszule, eleganckie sukienki, klasyczne spódnice, nieśmiertelne dżinsy, niezastąpione topy, czy skórzane torebki, paski i portfele oraz wygodne buty to "must have" i już😉, więc nie ma się nad czym zastanawiać.

Źródło fotografii - tutaj


 
Źródło fotografii - tutaj
Źródło fotografii - tutaj


Źródło fotografii - tutaj

Źródło fotografii - tutaj
Źródło fotografii - tutajŹródło fotografii - tutaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz