17 sie 2014

# inspiracje

FASHION IN CRACOW

Lubię modę, lubię oglądać pokazy mody. Na stroje patrzę jak na trójwymiarowy obraz. Dziwne kreacje, które często oglądamy na wybiegach są swego rodzaju dziełami sztuki, w projektowane ubrania artyści wkładają całe swoje umiejętności i talent.

Dziś będę miała przyjemność uczestniczyć w FASHION IN CRACOW.

Informacje na teamt tego wydarzenie znajdziecie tutaj.IDEA PROJEKTU


Moda to jedna z najbliższych każdemu dziedzina życia, a jednocześnie sztuki użytkowej.

Nowe miejsca na mapie Krakowa związane z modą, coraz liczniejsze i cieszące się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia z branży FASHION jak Cracow Fashion Week, a także rosnąca liczba młodych projektantów wiążących swoją przyszłość zawodową z projektowaniem oraz produkowaniem ubrań świadczą o tym, że w naszym mieście branża modowa zajmuje istotne stanowisko.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych twórców, a także mieszkanców Krakowa oraz turystów z Polski i zagranicy, pragniemy stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, które pozwoli na promocję miasta za pośrednictwem mody, a także naszych lokalnych talentów tj. projektantów, fotografów oraz modeli i modelek. *  

Źródło: tutaj

Na godzinę 18.00 przewidziano pokaz znanej polskiej i cenionej projektantki Evy Minge.

Źródło: tutaj.


Zabieram aparat fotograficzny i jadę. 

Mam nadzieję, że jutro uda mi się zamieścić krótką relację z wydarzenia.


Pozdrawiam cieplutko, życząc udanego niedzielnego popołudnia.


Pa, pa...

  

2 komentarze:

  1. Nie przepadam za takimi imprezami, ale Twoje zdjęcia będą pewnie ciekawe :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na szczęście świat jest tak rządzony, że każdy w tej rzeczywistości znajdzie coś dla siebie. Mam wiele zainteresowań, m.in. lubię oglądać pokazy mody. Tym razem na żywo. Interesuje mnie sztuka w szerokim jej aspekcie. Projektowanie ubrań to też artyzm i dzielenie się swoim talentem. Pozdrawiam cieplutko :)

      Usuń