20 sie 2014

# inspiracje

Kolekcja Evy Minge na Fashion in Cracow

       17 sierpnia 2014 r. na ulicy Grodzkiej w Krakowie odbył się finał Święta Młodej Mody. Zwieńczeniem Fashion in Cracow był pokaz polskiej projektantki o uznanej światowej renomie pani Evy Minge. Kolekcję charakteryzowała elegancja, świetnie skrojone ubrania, piękne tkaniny i nowoczesna forma. 


Zdjęcia prezentowane poniżej 1-5: źrodło: https://www.facebook.com/EvaMingeMilanoTa stylizacja bardzo mi się podobała. Sympatyczne modelki

 Jedna pań z prowadzących krakowskie Święto Młodej Mody.W końcu sama pani Eva Minge - sympatyczna, ciepła i otwarta osoba. 
Chętnie rozmawiała z licznie zgromadzoną publicznością.
To już ostatnia z relacji z imprezy Fashion in Cracow.

Mam nadzieję, że relacje dostarczyły moim miłym Gościom inspiracji. Pozdrawiam cieplutko. 

Wkrótce zaprezentuję nowe dziergane projekty.


Pa, pa... 4 komentarze:

 1. O! Nawet niektóre mi się podobały :P Szczególnie te, bez różowych dodatków :P A najbardziej ta prosta biała z czarnym dołem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biel i czerń są ponadczasowe, zawsze się obronią. Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 2. Niewiele mi się podobało, a już najbardziej zaskoczyło mnie, że to dzieła znanej projektantki. Mnie się wydaje, że nic nowego tu nie pokazała. Ale pewnie się nie znam ;) A co mi się podobało? Podobnie jak Anek, spodobała mi się ta szeroka biała sukieneczka z czarnym dołem. A i jeszcze to, co i Ty chyba wyróżniłaś, czyli krótkie płaszczyki w stylizacji z berecikami na głowach. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tej kolekcji każdy ciuszek jest do założenia od zaraz, do pracy, na spotkanie, na spacer, a piękne czarne suknie - na wielkie wyjście. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń