14 kwi 2021

# inspiracje

Prezent dla naszych milusińskich na roczek i nie tylko

Niejednokrotnie stajemy przed wyborem prezentu dla dzieci. Okazje są różne - Dzień Dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, zajączek, wizyta u znajomych, którzy mają dzieci... Jednym z ważniejszych wydarzeń jest ukończenie przez milusińskich pierwszego roku życia. Rodzice, dziadkowie, chrzestni, ciocie, wujkowie, znajomi zachodzą w głowę jaki kupić prezent na roczek. To niemałe wyzwanie. Zastanawiamy się, co się przyda, co będzie niezapomnianą pamiątką. 

Takie rodzinne wydarzenie to okazja do miłych spotkań i każdy chce, aby jego prezent się wyróżniał i zapadł w pamięć (w tym dniu raczej dorosłych, bo roczny maluch jeszcze nie zdaje sobie sprawy z całego zamieszania). Dobrym rozwiązaniem jest konsultacja przed zakupem upominku z rodzicami dziecka. Oni podpowiedzą nam i wybór podarunku będzie łatwiejszy.

Źródło zdjęcia - tutaj


Wiele osób przynosi dzieciom całe mnóstwo zabawek, ubranek, rowerki itp. rzeczy.

Źródło zdjęcia - tutaj


Źródło zdjęcia - tutaj

Źródło zdjęcia - tutaj

Źródło zdjęcia - tutaj

Wiele osób szuka jednak pamiątki na długie lata, która będzie przypominać tę ważną rocznicę. Są to  książki, albumy ze zdjęciami, personalizowane poduszki, grawerowana biżuteria (złote i srebrne łańcuszki, zawieszki, kolczyki...). Możliwości jest wiele, a kiedy dzieci dorosną będą miały miłą pamiątkę. Warto więc przemyśleć sprawę i kupić coś wyjątkowego. I wcale nie musi taka rzecz kosztować fortuny i nadwerężyć naszą kieszeń. Jest wiele pięknych rzeczy w rozsądnej cenie i na każdą kieszeń. Trzeba tylko dobrze poszukać.
Źródło zdjęcia - tutaj

Źródło zdjęcia - tutaj


Źródło zdjęcia - tutaj

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza